aygıt astronom olgu betimleme gaf kozmik ile ilgili kısa bir hikaye

Bu hikaye yazımızda içinde aygıt, astronom, olgu, betimleme, gaf ve kozmik gibi kelimelerin geçtiği kısa bir hikaye bulabilirsiniz. Öncelikle hikayemizin başlığını bulalım.

James Bondun Moskova Macerası

James Bond gizli bir görev için Moskovaya gitmişti. Görevi Amerikan Dışişleri Bakanının kızını rehin tutulduğu yerden kurtarmaktı. Lakin bu görev onda hata yapacakmış olgusu meydana getirdi. Kendini ilk defa bu kadar tehlikede hisseden Bond Rusyanın yolunu tuttu.

Elindeki istihbarat bilgilerine göre bakanın kızı astronom çalışmalarının yapıldığı gizli bir bölgede tutuluyordu. Oraya çabucak ilerleyen Bond güvenlik görevlilerine asansör bakımcısıyım diyerek içeriye girdi. Lakin yanında hiçbir aygıtın bulunmaması onun en büyük gafıydı. Başkanın kızının nerede tutulabileceğini etrafa göz attıktan sonra betimleyerek düşündü. Eğer o böyle birşey yapmış olsaydı en güvenilir yer olan bodrum katta saklardı.

Oda bu tezine güvenerek bodrum kata indi. Orada karşısına çıkan kozmik bir oda vardı. Kapıdaki güvenlik görevlilerini bir çırpıda etkisiz hale getirerek başkan yardımcısının kızını kurtardı.

Arkadaşlar bu kadar saçmalayabildim umarım işinize yarar.

Yorum Yapın

Unutmayın! Ödeve katkı sağlayacak yorumlar yapmalısınız.