Ödeviniz mi var?

Aramak istediğiniz ödevi lütfen yazınız

Hakkımızda


Bizi tanımak istediğinize gerçekten sevindik!

2013 yılının başlarında çıktığımız bu yola tüm hızımızla devam ediyoruz. Odevbul.org, bir eğitimsel bilgi arama motorudur. Sadece Türkçe olarak hizmet veren web sitemiz  öğrencilere ve değerli kullanıcılarımıza eğitimle ilgili bilgileri ve yardımcı kaynakları en iyi şekilde sunmayı hedefler.. Şimdi bizi sorularla daha iyi tanıyabilirsiniz.


Neden yardım ediyoruz?
Biz eğitimin bir milletin geleceği için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle işimizi gerçekten severek yapıyoruz. Özenle hazırladığımız ödevleri sizlerle paylaşmak ve sizin kendinizi daha iyi geliştirmenizi sağlamak istiyoruz.

Geleceğimiz olan siz gençlere en iyi eğitimi vermekte bir damla olsun bizimde katkımız olsun istiyor, bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu site ücretli mi?
Kesinlikle ücretli bir uygulamamız yok. Biz her zaman eğitimin ücretsiz olmasını savunduk. Çünkü eğitim bir insanın doğumuyla beraber elde ettiği insan hakkıdır.
Ödevlerimi nasıl sorabilirim?
Ödevlerinizi bizlere iletmek için birçok yöntem mevcut. Aşağıdaki seçeneklerden biri ile bize ödevlerinizi ulaştırabilirsiniz.

  1. İletişim formlarını kullanarak bize ödevlerinizi iletebilirsiniz.
  2. Ödev sor bölümü ile ödevlerinizi hem bizlere, hemde diğer öğrencilere sorabilirsiniz.

Ders kitapları ve testler için ödev sorularınızda şu bilgilere ihtiyacımız olabilir;

  • Kaçıncı sınıf olduğunuz
  • Dersiniz
  • Ders kitabının yayın evi ve sayfa kaç

Lütfen ödev isteklerinizde bu hususlara dikkat ediniz.

Ödevim ne zaman cevaplanır?
Ödevleriniz editörler tarafından incelenerek yada sitedeki diğer kullanıcılar tarafından cevaplanmaktadır. Editörlerimiz en geç 1 gün içerisinde bir editör ödevinizle ilgili içeriği web sitemize ekler. Bazı konularda bilgi sahibi olmadığımız için her ödevin yapılma garantisi yoktur.

Anlayışınız için teşekkürler.


Gizlilik ve Kullanım Şartları

Sitemizde yer alan içeriklerin, görsellerin ve medya öğelerinin hiçbirisi kullanıcıya zarar verecek yazılımları, yönlendirmeleri barındırmaz. Kullanıcılar yapmış oldukları yorumlar ve sordukları ödevlerden kendileri sorumlu olup, bu işlemler için kullandıkları ip adresi kayıt altında tutulur.

Odevbul.Org sitesi herhangi bir telif hakkı iddiası durumunda içeriği yayından kaldırmayı kabul eder.

Sitedeki tüm ödevler editörler tarafından benzersiz bir şekilde hazırlanmış olup kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bu nedenle;

  1. İçeriklerin başka kişiler tarafından oluşturulmuş gibi beyan edilmesi,
  2. Başka sitelerin içerikleri izinsiz, kaynak göstermeksizin kopyalaması yasaktır.
  3. İçerikler başka platformlarda ancak yönetici izinleri dahilinde paylaşılabilir.
  4. Öğrenciler diledikleri şekilde içerikleri kullanma hakkına sahiptir. Ödev Bul olarak herhangi bir hak iddiamız olmayacaktır.

Saygılarımızla Odevbul.Org

bizimkiler
bizimkiler2
tavsiye