Hayalinizdeki tatil ile ilgili kompozisyon

Bu yazımızda sizlere hayalinizdeki tatil konulu kompozisyon yazımızı paylaşacağız.
Her okul kapandığında hep aynı his düşer içime gözlerimi kapatıp hayal ederim her seferinde, kitap okumayı arkadaşlarımla gezip eğlenmeyi akrabalarımı ziyaret etmeyi de çok seviyorum ama aklımda kalbimde hep o his hep var.

Bir sahil kenarında ev kiralasak babam annem tüm sevdiklerimle beraber olsam sonra denizde top oynasak arkadaşlarımla yüzsek yorulana bıkana kadar. Güneşin batışını izlesek ailemle sonra bir anda toparlanıp kampa gitsek çadırda yatsak ateşin başında şarkılar söyleyip dans etsek annem güzel güzel yemekler yapsa bize ateş başında.Dolu dolu geçse günlerim her gün ayrı bir macera ayrı bir heyecan yaşasam aslında farklı bir ülkeyi de çok görmek istiyorum dili dini ortamı alışkanlıkları farklı olan insanları görmek istiyorum yaşadıkları şehirleri tarihlerini öğrenmek istiyorum.

Hayalimdeki tatili anlatmakla bitiremem. Gözümü kapatıp düşündüğümde her şeyi yapmak istiyorum aslında bir gün denize girerken diğer gün kayağa gidip kar topu oynasam bu mümkün değil ama hayal işte içimde yaşadığım gerçeklerim geceleri rüyalarımı süsleyen hislerim böylede mutluyum huzurluyum hayal etmeyi, hayallerimle yaşamayı seviyorum.

Yorum Yapın

Unutmayın! Ödeve katkı sağlayacak yorumlar yapmalısınız.