Beğenmediğiniz fiziksel özelliklerinizi değiştirebilseydiniz arkadaşlarınız sizi daha çok severler miydi?


Anasayfa Forumlar Hayat Bilgisi Beğenmediğiniz fiziksel özelliklerinizi değiştirebilseydiniz arkadaşlarınız sizi daha çok severler miydi?

Bu konu 2 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son  Cansu tarafından 2 yıl 2 ay önce tarihinde güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #10544

  Necla Ecem
  Katılımcı

  Herkesin kendide beğenmediği fiziksel özellikler olabilir. Eğer bu fiziksel özelliğinizi değiştirebilseydiniz arkadaşlarınız veya çevrenizdekiler sizi daha çok sever miydi? Bence değişen fiziksel özelliklerimiz bizi daha sevimli bir hale getirmezdi.

  Çünkü dostlarımız ve bizi sevenler, bizi olduğumuz gibi kabul etmiştir. Bizi şuan ki halimizle sevmiştir diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

  #10545

  odevbul
  Görevli

  Aynen katılıyorum. Bugünkü fiziksel özelliklerimizle bizi seviyorlar ve çevremizde yer alıyorlar. Tabi ki bende kendime ait fiziksel özelliklerimden bazılarını değiştirmek isterdim. Örneğin göz rengimin mavi olmasını çok isterdim. Ama bunun daha çok sevileceğimi sağlayacağını düşünmüyorum.

  #10546

  Cansu
  Katılımcı

  Bende kendimde bir takım fiziksel özellikleri değiştirmek isterdim. Mesela kumral olan saçlarımın sarı ya da kızıl olmasını, boyumun biraz daha uzun olmasını isterdim. Fakat bu özelliklerin değişmesi arkadaşlarımın bana olan sevgisini arttırmazdı diye düşünüyorum.

  Çünkü onlar beni fiziksel özelliklerimle değil duygularım ve düşüncelerim ile seviyorlar.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.