Bulunduğunuz yerin belediye başkanına oyun alanlarıyla ilgili mektup yazınız


Anasayfa Forumlar Türkçe Bulunduğunuz yerin belediye başkanına oyun alanlarıyla ilgili mektup yazınız

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Ceyda tarafından 2 yıl 1 ay önce tarihinde güncellendi.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #10656

  Ceyda
  Görevli

  Türkçe dersindeki etkinliklerden biri için belediye başkanına oyun alanları ve yetersizliği konusunda mektup yazacağız.

  Sevgili Belediye Başkanım

  Ben Ayvalık Mahallesinde oturan Sıla Gökgöz. Sizlere bir konu hakkında şikayetlerimi ve düşüncelerimi iletmek için bu mektubu yazıyorum.

  Mahallemizdeki çocuklar olarak oyun oynayacak alanlar bulamıyoruz. Mevcut olan park ise bizler için oldukça küçük ve çok kalabalık. Bu nedenle sokakta oyunlar oynamak zorunda kalıyoruz. Bu nedenle çeşitli tehlikeler ile karşı karşıyayız. Ayrıca büyüklerimiz bize sokakta oynadığımız için kızıyorlar.

  Sizlerden bu soruna çözüm bulmanızı, mevcut parkların büyütülmesi, oyun alanlarının çoğaltılması konusunda yardım etmenizi istiyorum.

  Saygılarımla
  Sıla

  #11909

  muhammet

  sevgili belediye başkanımız tahmazoğlu

  ben 2.sınıf öğrencisi emin baysal. öncelikle size çook teşekkür ediyoruz.neden derseniz ilçemize çok yararlı ve güzel yapıtlar yaptırdınız . yeşil vadi de olağan üstü güzel bir park,

  1 milyon 700 bin metrekareye sahip olduğunu haberlerde öğrendim. gerçekten de çok büyük bir yapıt.türkiyenin en büyük parkı olan bu yeşil vadi projesini gerçekleştirdiğiniz için sizlere çok teşkkür ederiz.

  sadece yeşil vadi değil gaziantepin şahinbey işçesindeki tüm bu yapıtlardan çok memnunuz bizlerin önüne yeşil ve temiz bir gelecek verdiniz umarım bizlerde gelecek nesillere böyle tertemiz bir

  gelecek bırakırız . benim sadece bir şikayetim var o da tüm okulları gözden geçirip kırık dökük okulları yeniden yaptırmanızı arz ederim .

  sizleri çok seviyorum vehbi dai ilkokulu 2/I sınıfı öğrencisi emin baysal.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.