En büyük hayaliniz nedir? Bu hayale ulaşmak için neler yapmayı planlıyorsunuz?


Anasayfa Forumlar Sosyal Bilgiler En büyük hayaliniz nedir? Bu hayale ulaşmak için neler yapmayı planlıyorsunuz?

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #10725
  odevbul
  Görevli

  Herkesin hayalleri vardır ve bir gün bu hayallerin gerçek olacağı ümidiyle yaşar. Hatta bir çoğumuz bu hayalini gerçekleştirmek adına çalışmalar bile yapar. Kişiden kişiye kurulan hayal fark ettiği için yapılan çalışmalarda değişiklik gösterir.

  Kimisinin hayali öğretmen olmak, bir başkasının hayali ise veteriner olmaktır. Bizler büyüyen ve gelişen bireyler olarak bu düşünceleri gerçekleştirmek için çalışırız.

  Örneğin benim hayalim bu sitenin bir gün tüm derslerde ve her sınıftan öğrenciye yardımcı olacak kadar büyümesidir. Bunun hayale ulaşmak için yaptığım çalışmaları değerlendirecek olursak sürekli en kaliteli bilgiyi sizlere sunmaya çalışıyorum. Aynı zamanda maddi olarak sitenin geliştirilmesi adına destek sağlıyorum. İnanıyorum ki bir gün bu hayalimiz gerçek olacaktır.

  #10726
  Ceyda
  Görevli

  Hayaller hayaller… Ah şu hayaller olmasa insan ne için yaşar ki. Hepimiz hayallerimizin peşinden gittiğimiz sürece mutluyuz. Kişiden kişiye farklı hayaller olsa da ortak noktamız var. Ortak noktamız olan mutluluk bizleri bir araya getiriyor. Benim en büyük hayalim ise bir gün Karadeniz’in dağlarında bir orman evine sahip olmak.

  Emekli olduktan sonra bu bölgede yaşamak ve mutluluğumu sürdürmek istiyorum.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)