Hangi hastalığın çaresini bulmak istersiniz? Niçin?


Anasayfa Forumlar Türkçe Hangi hastalığın çaresini bulmak istersiniz? Niçin?

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Funda tarafından 2 yıl 1 ay önce tarihinde güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #9811 Yanıtla

  odevbul
  Görevli

  Ben lösemi hastalığının çaresini bulmak isterdim. İnsanlar bu hastalığa hiç yakalanmasınlar ve üzülmesinler. Çünkü çevremizde gördüğümüz insanlar bu hastalıkla mücadele için ilik nakli bekliyorlar. Bu zaman içinde onun akrabaları ve yakınları duruma çok üzülüyorlar. Gördükleri tedavi nedeniyle saçları dökülüyor ve toplumdan uzaklaşıyorlar.

  Bu hastalık için yapay ilik üreterek kimseyi beklemek zorunda bırakmazdım. Böyle çok daha iyi olacağına inanıyorum.

  #9813 Yanıtla

  Cansu
  Katılımcı

  Ben kesinlikle kanser hastalığı için çare bulmak isterdim. Günümüzde birçok kişi bu hastalığa yakalanıyor. İşte bu nedenle insanlar sevdiklerinden ayrılmak zorunda kalıyorlar. Kanser hastaları tedavi gördükleri sırada çok acı çekiyorlar.

  Ayrıca hastalığın henüz kesin bir tedavisi olmadığı için hasta ve yakınları çok üzülüyorlar. Eğer bu hastalığa çare bulabilirsem birçok kişiyi sevindireceğime eminim.

  #9815 Yanıtla

  Funda
  Katılımcı

  Grip hastalığına çare bulmak isterdim. Bu hastalığın çaresini bulduğumda insanlık için büyük bir adım atmış olurdum. Çünkü soğuk kış ve sonbahar günlerinde insanların büyük bir bölümü bu hastalığa yakalanıyor. Bulaşıcı bir hastalık olduğu için hızla yayılıyor.

  Bizleri işinden gücünden eden bu kötü hastalıkla mücadele için öyle bir ilaç bulurdum ki bu hastalık tamamen ortadan kalkardı. İnsanlık adına çok büyük bir hizmet olurdu.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
Yanıtla: Hangi hastalığın çaresini bulmak istersiniz? Niçin?
Bilgileriniz: