Öğretmenler için karne görüşleri örnekleri


Anasayfa Forumlar Ödev Forum Öğretmenler için karne görüşleri örnekleri

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  odevbul tarafından 2 yıl önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #10276 Yanıtla

  odevbul
  Görevli

  Tüm öğretmenlerimiz karne hazırlama telaşı içindeler. Her öğrenci için farklı bir karne görüşü yazmak oldukça can sıkıcı olabiliyor. Siz değerli öğretmenlerin karne görüşü hazırlarken bu metinlerden yararlanacağını umuyoruz.

  Güzel yavrum,seni bir yıl hasretle bekledim , geldin ve kaldığımız yerden devam … Canım, başarmak çabanın sonucudur. Sende de bu gayret olduğu sürece başarı hep seninle olacaktır. İyi tatiller.

  Zeynep im , kıymetli zamanını seni başarıya götürecek olan :kitap okumak, test çözmek , oyun oynamak, ailenle sohbet etmek vb. ile degerlendir. 3T den uzak dur.Tablet,telefon,televizyon.Gayretini görüyorum ve artarak devam etmesini diliyorum.Güzel yavrum iyi tatiller.

  Yakışıklı oğlum, kapasitenin hep farkında ol. Evde desteksiz çalışmayı alışkanlık haline getirirsen başarına başarı eklersin.

  Yakışıklı oğlum, çalıştığın zaman cok başarılı olduğunu biliyoruz. Çalışmayı hiç bırakmamalısın.

  Yakışıklı yavrum, ilgin , merakın ve yeteneklerin senin bilgi kaliteni arttırıyor. Bireysel ders çalışmalısın. Derslerle ilgi , merak ve yeteneklerini birleştirdiğinde hiç bir sınav seni zorlayamaz.

  Boncuk gözlüm, gözlüklerin sana çok yakıştı. Gözlüklerle sanki bir bilgi kutusu oldun.Derslerde ki ilgin ,ders çalışma hevesin hiç bitmesin.Başarının devamını dilerim.

  Görkemciğim, ders çalışırken dikkatli çalışıp konuları anlayarak ilerlemelisin. Kitap okumak için daha fazla zaman ayırmalısın. Başarının artarak devamını dilerim.

  Yakışıklı yavrum, derslerde ki başarını tebrik eder artarak devamını dilerim.

  Boncuk gözlü güzel prensesim, ders çalışırken dikkatli çalışıp konuları anlayarak ilerlemelisin. Kitap okumak için daha fazla zaman ayırmalısın. Başarının artarak devamını dilerim.

  Yakışıklı oğlum, ders çalışmayı ve kitap okumayı hiç bırakmamalısın . Son yazılı notlarındaki düşüş beni üzdü. Gayretli olursan başarı hep seninle olacaktır.

  Yakışıklı yavrum, istersen ve çalışırsan çok başarılı olduğunu biliyorum.Kitap okumak için daha fazla zaman ayırmalısın. Başarının artarak devamını dilerim.

  Fatihciğim, ders çalışırken dikkatli çalışıp konuları anlayarak ilerlemelisin. Kitap okumak için daha fazla zaman ayırmalısın. Başarının artarak devamını dilerim.

  Güzel kızım, ilgi ve yeteneklerini bireysel ders çalışma ile birleştirdiğin zaman hiçbir sınav sana zor gelmeyecektir. İçindeki kitap okuma isteğin hep devam etsin. Başarının devamını dilerim.

  Güzel kızım , hayatta karşılaştığın hiçbir zorluk seni derslerinden soğutmasın. Derslerine hep sarıl ,başarmanın verdiği haz sana en büyük destek olacaktır. Başarının devamını diliyorum.

  Güzel kızım , ders çalışırken dikkatli çalışıp konuları anlayarak ilerlemelisin. Derste beni daha dikkatli dinlersen başarın artarak devam edecektir.

  Dürüst , güvenilir ve yakışıklı yavrum, başarın daim olsun. Karşına hep güzel insanlar çıksın.

  Yakışıklı oğlum, ders çalışırken dikkatli çalışıp konuları anlayarak ilerlemelisin. Kitap okumak için daha fazla zaman ayırmalısın. Gayretini görüyorum.2. Dönemde gayretinin artarak devamını dilerim.

  Güzel yavrum, ders çalışırken daha dikkatli çalışıp konuları anlayarak ilerlemen gerekli.Bu senin çalışma prensibin olursa başarın artarak devam edecektir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Öğretmenler için karne görüşleri örnekleri
Bilgileriniz: