Neşeli bir yüz güneşli bir hava gibidir hem kendi hem başkası için aydınlık verir kompozisyon

Bu yazımızda sizler için Neşeli bir yüz güneşli bir hava gibidir hem kendi hem başkası için aydınlık verir konulu bir kompozisyon yazısı hazırladık.

Neşe hayatımızda önemli bir yere sahip olan etkenlerden bir tanesidir. Çevremizde öyle insanlar vardır ki neşesiyle etrafına ışık saçar. Moralimizin en kötü olduğu durumlarda bile bizlere neşeleriyle destek olurlar. Neşeli insanlar her zaman enerji dolu ve pozitif insanlardır.

Esnaflıkta bile neşenin ve güler yüzün önemi oldukça büyüktür. Neşesiyle güler yüzüyle müşterilerini karşılayan kişi mutlaka karşısındakiler tarafından takdir görür ve işleri her zaman yolunda gider. Çünkü asık suratla karşılanan bir kişi o iş yerine bir kere gelir ikinciye asla gelmez. Bu durum her yerde aynıdır.

Neşeli olmak insan için ayrı bir moral kaynağıdır. Gazetelerden yada televizyonlardan görüyoruz insanlar neşeleriyle morallerini yüksek tutarak kanseri bile yendiğini iddia ediyorlar. Bu durum belki yalan belki doğru bilinmez ama insanın içinden inanmak geçiyor.

Yorum Yapın

Unutmayın! Ödeve katkı sağlayacak yorumlar yapmalısınız.