Die Klassen 10A und 10B möchten am Schulfest Kuchen, Kekse und Saft-Mixgetränke anbieten. Einen Standplatz haben sie. Die Kuchen und die Kekse backen die Mütter und die Schüler. Die Schüler sammeln Geld und kaufen die Getränke. Sie kaufen auch Pappbecher und Pappteller. Vier Schüler, zwei Mädchen und zwei Jungen bleiben eine Stunde am Standplatz und verkaufen die Getränke und das Gebäck. Dann kommen neue Schüler und machen weiter. Sie möchten von 10:00 bis 15:00 Uhr alles verkaufen

ÇEVİRİRMİSİNİZ
Diğer kategorisinde

1 cevap

0 oy
10a  ve 10b sınıfları okul festivalinde kek, kurabiye ve karışık meyve suyu içecekleri sunmak için planları varı. Pasta ve kurabiyeler öğrencilerin anneleri tarafından pişirilecek ve öğrenciler topladıkları paralar ile içecek alacaktır.

İçecekler için topladıkları paralar ile kağıt tabak ve bardak satın alacaklar. Standta iki kız ve iki erkek toplamda dört öğrenci bir saat boyunca kalıp bunları satacaklar. Sonra başka öğrenciler gelip bu işi yapacaktır. Tüm organizasyon saat 10:00 - 15:00 saatleri arasında yapılacaktır.

İlgili sorular

1 cevap
1 Ocak Diğer kategorisinde Jkggl sordu
1 cevap
26 Kasım 2017 Diğer kategorisinde utkumert sordu
1 cevap
11 Aralık 2018 Matematik kategorisinde Buse sordu
1 cevap
5 Aralık 2018 Matematik kategorisinde kardelen sordu
1 cevap
30 Eylül 2018 Matematik kategorisinde Hakan sordu
Ödev Sor'a hoşgeldiniz
Burada sorularınız sorulabilir ve topluluğun diğer üyelerinden cevaplar alabilirsiniz.

İlk sorularınızı göndermeden önce lütfen Soru-Cevap nasıl kullanılır? okuyun.