Ödeviniz mi var?

Aramak istediğiniz ödevi lütfen yazınız

Nasıl içerik eklerim?

Eğer sizde eğitim bilginizi milyonlara ulaştırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Eğitim konusunda yardımcı olabileceğini düşündüğünüz kendinize ait içerikleri bizimle paylaşmanız gerçekten çok önemli. İçeriklerinizin yayınlanması için iki farklı yol var.

İçeriğinizi iletişim formundan bize göndermeniz yeterlidir. Editörlerimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda bilgileriniz milyonlara ulaşabilir.

Dilerseniz editör olmak istediğinizi kısa bir öz geçmişiniz ile bize gönderebilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Önemli: Oluşturduğunuz içeriklerin her bir cümlesinin size ait olmasına özen gösteriniz.

Siteye nasıl üye olurum?

Sitemizin geliştirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şimdilik Ödev Sor bölümüne üye olarak faydalanabilirsiniz. Kısa bir üyelikten sonra ödevlerinizi sorup hem kullanıcılarımızdan hemde biz editörlerden yardım alabilirsiniz.

Site yönetiminde yer alıp eğitimle ilgili bilgileri paylaşmak için iletişim formuyla yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.

Telif Hakları

Sitemizdeki içeriklerin tümü 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince Odevbul.Org sitesine aittir. Web sitemizde yer alan içeriklerin herhangi biri izin alınmaksızın başka platformlarda kullanılamaz. Herhangi bir içeriğin size ait olduğunu düşünüyorsanız resmi belge ve evraklar ile iletişim formunu kullanarak site yöneticisine ulaşabilirsiniz.

Bu sitedeki eğitim bilgileri ancak yönetimden izin alınarak ve https://www.odevbul.org adresine aktif link verilmesi suretiyle kullanılabilir.

Copyrihts @ 2012-2014 All Rights Reserved:
The right to information found on this blog under the Law No. 5846 on Articles, Intellectual and Artistic Works, owned by Odevbul.org. Contents permission of the author, and can be used as a resource by giving the link https://www.odevbul.org/ to this blog.

Neden Ödevbul?

Amacımız öğrencilere en iyi bilgiyi ücretsiz bir şekilde vermektir. Bünyemizde bulunan editörler tarafından oluşturulan binlerce içerik ile derslerinizde yardımcı olmayı hedefliyoruz. Başarılı bir eğitimin yalnızca okul ile sınırlı olmadığına inanıyoruz. İşte tüm bu nedenlerle bu siteyi eğitim gönüllüleri olarak açtık.

Aradığınız bilgiyi arama çubuğunu kullanarak kolayca bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan hiçbir ödev ve içerik başka biryerden alıntı olmayıp tamamen tarafımızca hazırlanmıştır.