Türk Kızılay Derneğinin yapmış olduğu çalışmalara katılmak ister misiniz? Neden?

Kızılay sosyal yardım kuruluşlarından biri olup yapmış olduğu çalışmalar ile toplumumuzda önemli rol oynamaktadır. Herhangi bir afet durumunda düzenlediği yardım organizasyonları ile toplumun ihtiyaçlarını karşılar. Sağlık hizmetleri ve kan bağışı ile ihtiyaçlarımıza cevap verir.

Yakın zamanda yazmış olduğumuz okul yardımı projesi ile Kızılayın yapmış olduğu çalışmaları görebilirsiniz. Bende bu çalışmaların içinde yer almak ve katılmayı çok isterim. Çünkü insanlara yardım ederek onların mutlu olmasını sağlayabiliriz.

Ayrıca Kızılay Derneği sadece yardımlarda değil ihtiyaç halinde kan desteği de sağlamaktadır. Bu sayede nice hayatlar kurtulmaktadır. Bende bu çalışmalara destek olarak insanları kan bağışı yapmaya teşvik edebilir ve hayatlar kurtarabilirim.

Çevrenizde sağlık alanında faaliyet gösteren gönüllü insanların kurduğu kuruluşlarda çalışan insanlara neler söylemek istersiniz?

Onlara çok teşekkür ediyorum. Hem zamanlarını yardım faaliyetlerine ayırıyorlar hemde gönüllü olarak hiçbir karşılık beklemeden bu faaliyetlerde bulunuyorlar. Bu nedenle yapmış oldukları bu örnek davranış için onlara teşekkür ediyorum.

Yorum Yapın

Unutmayın! Ödeve katkı sağlayacak yorumlar yapmalısınız.